Naszą tradycją jest coroczny Piknik Rodzinny. Kolejny raz odbył się on na Polanie Sitowiec w Woli Batorskiej. Niedziela 2 czerwca, piękna pogoda, dmuchane zamki, animatorzy Hoki Poki, grill i nasze Przedszkolaki z rodzinami  Mnóstwo dobrej zabawy i wspólnie spędzony czas w pięknej okolicy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie niespodzianki – przedstawienia “Czerwony Kapturek”. Byliście NIESAMOWICI!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział w organizacji Pikniku, przygotowali pyszne ciasta i służyli swoim wsparciem w trakcie jego trwania malując twarze i robiąc zdjęcia.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik 

Ach co to był za dzień  Dziś na nasze Przedszkolaki czekało wiele atrakcji  Na początek prawdziwy BAL KARNAWAŁOWY!!! Każde dziecko miało na tę okazję specjalnie przygotowany strój  Wszyscy świetnie się bawili. Były tańce, zabawy i sesja zdjęciowa  
Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji poczęstunku oraz Pizzeria Don Roberto za pyszną pizze 

We wtorek 30 października w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka.
Nasze najmłodsze grupy przygotowały na tą okazję program artystyczny a następnie każde dziecko zostało pasowane na przedszkolaka. Dla dzieci było to wyjątkowe przeżycie. Gratulujemy i życzymy samych miłych chwil w naszym przedszkolu 
We wtorek 26 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku. Wszystkie dzieci przygotowały wspólne przedstawienie pod kierunkiem Pani Kasi. Wspólne spotkanie było okazją do spędzenia wspólnie czasu, podsumowanie roku oraz pożegnanie naszych sześciolatków. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie podczas całego roku