Wizyta Mikołaja 🙂

Film odtworzy się po kliknięciu w zdjęcie poniżej:

 

11 LISTOPADA HOŁD WDZIĘCZNOŚCI POLSKA SKŁADA

Nasze przedszkolaki pięknym występem uczciły 101. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci przybliżyły nam wydarzenia tamtych czasów recytując wiersze, śpiewając piosenki patriotyczne. Uroczystość rozpoczęła się od narodowego tańca – poloneza w wykonaniu dzieci oraz od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.

W piętek 8.11.2019r. w całym przedszkolu zajęcia związane były z Dniem Niepodległości. W najmłodszej grupie dzieci zostały zapoznane z symbolami narodowymi. Bawiły się przy piosence “Płynie Wisła płynie”. Pani Basia wyrecytowała wiersz “Powiewa flaga”. 

Nasze Przedszkole wzięło też udział w akcji Szkoła do Hymnu. Na początek dzieci zostały zapoznane z tekstem Hymnu oraz postawą obowiązującą podczas jego śpiewania. Przeczytany został również list od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, który otrzymaliśmy. Po wprowadzeniu wszyscy przybrali właściwą postawę i odśpiewaliśmy wspólnie Hymn Państwowy aby upamiętnić rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, którą będziemy obchodzić 11 listopada. Po Hymnie wszyscy zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.
#szkoladohymnu #Bijemyrekorddlaniepodległej
#HymnPaństwowy
#MazurekDąbrowskiego

Naszą tradycją jest coroczny Piknik Rodzinny. Kolejny raz odbył się on na Polanie Sitowiec w Woli Batorskiej. Niedziela 2 czerwca, piękna pogoda, dmuchane zamki, animatorzy Hoki Poki, grill i nasze Przedszkolaki z rodzinami  Mnóstwo dobrej zabawy i wspólnie spędzony czas w pięknej okolicy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie niespodzianki – przedstawienia “Czerwony Kapturek”. Byliście NIESAMOWICI!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział w organizacji Pikniku, przygotowali pyszne ciasta i służyli swoim wsparciem w trakcie jego trwania malując twarze i robiąc zdjęcia.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik 

Ach co to był za dzień  Dziś na nasze Przedszkolaki czekało wiele atrakcji  Na początek prawdziwy BAL KARNAWAŁOWY!!! Każde dziecko miało na tę okazję specjalnie przygotowany strój  Wszyscy świetnie się bawili. Były tańce, zabawy i sesja zdjęciowa  
Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji poczęstunku oraz Pizzeria Don Roberto za pyszną pizze 

We wtorek 30 października w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka.
Nasze najmłodsze grupy przygotowały na tą okazję program artystyczny a następnie każde dziecko zostało pasowane na przedszkolaka. Dla dzieci było to wyjątkowe przeżycie. Gratulujemy i życzymy samych miłych chwil w naszym przedszkolu 
We wtorek 26 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku. Wszystkie dzieci przygotowały wspólne przedstawienie pod kierunkiem Pani Kasi. Wspólne spotkanie było okazją do spędzenia wspólnie czasu, podsumowanie roku oraz pożegnanie naszych sześciolatków. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie podczas całego roku