Ach co to był za dzień  Dziś na nasze Przedszkolaki czekało wiele atrakcji  Na początek prawdziwy BAL KARNAWAŁOWY!!! Każde dziecko miało na tę okazję specjalnie przygotowany strój  Wszyscy świetnie się bawili. Były tańce, zabawy i sesja zdjęciowa  
Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji poczęstunku oraz Pizzeria Don Roberto za pyszną pizze 

We wtorek 30 października w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka.
Nasze najmłodsze grupy przygotowały na tą okazję program artystyczny a następnie każde dziecko zostało pasowane na przedszkolaka. Dla dzieci było to wyjątkowe przeżycie. Gratulujemy i życzymy samych miłych chwil w naszym przedszkolu 
We wtorek 26 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku. Wszystkie dzieci przygotowały wspólne przedstawienie pod kierunkiem Pani Kasi. Wspólne spotkanie było okazją do spędzenia wspólnie czasu, podsumowanie roku oraz pożegnanie naszych sześciolatków. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie podczas całego roku 

Przedszkole Lubocka

W Wielkim Tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Dzieci otrzymały list od Zająca Wielkanocnego, który zostawił dzieciom w salach koperty ze wskazówkami i zadaniami. Po ich wykonaniu dzieci dostały od Zająca kosz ze słodkimi podarkami.
Warsztaty przybliżyły dzieciom tematykę Świąt Wielkiej Nocy a rodzicom stworzyły okazję aby mogli zobaczyć jak przebiegają zajęcia dydaktyczne w naszych grupach.
W czwartek 08.02.2018 r.  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Od rana dzieci czekały na możliwość ubrania swoich przebrań i przemienienia się w bajkowe postacie. Nawet nasze Panie przygotowały specjalne stroje na tę okazje 🙂
Kiedy zegar wybił godzinę 10.00 rozpoczęliśmy nasz bal. Nie brakowało wspólnych zabaw, tańców, konkursów. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zaprezentować się na czerwonym dywanie. Chętne dzieci uświetniły bal swoim występem wokalnym 🙂
Na koniec wybraliśmy króla balu i nagrodziliśmy stroje za ich wygląd i wkład w przygotowanie 🙂 Każdy strój był piękny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju lecz zwycięzca był tylko jeden 🙂
Dzięki naszym sponsorom i darczyńcom dzieci mogły się cieszyć pysznym poczęstunkiem.

Dziękujemy z całego serca:
* Państwu Annie i Wojciechowi Solarz oraz Kindze i Karolowi Mazur,
* Cukierni Adam Adamek https://www.facebook.com/Cukiernia-Adam-Adamek-73643085637…/
* Restauracji Molto Bene https://www.facebook.com/Molto-Bene-210409592448533/
* Restauracji Vistula Port https://www.facebook.com/vistulaport/
* Pani Magdalenie Bohun