PUBLICZNE PRZEDSZKOLE “MAŁE ANIOŁKI”

ul. Lubocka 1 e; 31-766 Kraków (okolice Wzgórz Krzesławickich)

czynne w godzinach 6:30 – 17:00

Poznaj Nas!

Publiczne Przedszkole Małe Aniołki znajduje się w Dzielnicy XVII – Wzgórza Krzesławickie przy ul. Lubockiej 1E. Swoją działalność  rozpoczęło 1 września 2014 r. Posiadamy swój drugi Oddział przy ul. Kolejowej 19. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5-6 lat. Obecnie do naszego przedszkola uczęszcza 75 Przedszkolaków. W przedszkolu funkcjonują 3 grupy po 25 dzieci.

Placówka posiada bogatą bazę dydaktyczną w tym atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny: tablicę interaktywną i  dywan interaktywny.   Pomieszczenia przedszkola stwarzają warunki do aktywności, zabawy i wypoczynku. Wszystkie sale posiadają kąciki zainteresowań, które służą rozwijaniu inteligencji wielorakich u dzieci, a także kąciki przyrody kształtujące wiedzę o zmieniających się porach roku.

Różnorodność zabawek i pomocy dydaktycznych sprzyja aktywnej zabawie, uczeniu się dzieci, pobudzaniu u nich inwencji twórczej, a atmosfera życzliwości, empatii i akceptacji, stwarza u nich poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienia. Placówka dysponuje  dwoma placami zabaw na terenie przedszkola odpowiednio zagospodarowanymi pod kątem zabaw ruchowych.

Przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną i zaangażowaną w pracę z dziećmi Kadrę Pedagogiczną. W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość czynnego uczestnictwa w zajęciach kreatywnych rozwijających wrodzone predyspozycje i zainteresowania dzieci. Oferujemy dzieciom szereg atrakcyjnych zajęć min.: zajęcia plastyczne, zajęcia umuzykalniające, zajęcia z języka angielskiego, teatrzyki, wycieczki krajoznawcze i tematyczne. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas bezpieczne i szczęśliwe. Naszą pracę wspierają specjaliści: logopeda i psycholog. W przedszkolu zostało wdrożonych szereg programów własnych opracowanych przez nauczycieli pracujących w naszym przedszkolu oraz innowacji pedagogicznych. Jesteśmy otwarci na współpracę z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

Zapraszamy. Zadzwoń. Przyjedź i dowiedz się o nas więcej.

Dni Otwarte

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

W dniach 17 marca i 24 marca 2022 r. o godz 16.30

serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte, Rodziców wraz dziećmi którzy po raz pierwszy chcą zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola. Poprzez spacer po przedszkolu chcemy dać Państwu możliwość poznania naszej placówki oraz udzielić odpowiedzi na Państwa pytania.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ SRONĘ NA PORTALU FACEBOOK.COM

Struktura organizacyjna oddział Lubocka