Żłobek Małe Aniołki to kameralne, bezpieczne i przyjazne dzieciom miejsce z kolorowym wnętrzem,
z profesjonalnymi, otwartymi na potrzeby dzieci wychowawcami. Mieści się w budynku publicznego przedszkola Małe Aniołki przy ul. Kolejowej 19 w Krakowie (przecznica ul. Bieżanowskiej).

Żłobek przyjmuje dzieci od 1 – 3 lat. Po ukończeniu 2,5 roku w miarę wolnych miejsc dziecko może zostać przyjęte do przedszkola.

Żłobek pracuje od godz. 6:30 – 17:00

.

Nasz Żłobek

• jest wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych,
  • spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa,
  • oferuje posiłki starannie przygotowywane przez profesjonalną firmę cateringową pod kątem dzieci,
  • posiada kolorowe, wzbudzające zainteresowanie dziecka zabawki,
  • posiada własny plac zabaw.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci traktując każdego malucha indywidualnie dostosowując się do jego upodobań i harmonogramu dnia. Wspieramy dzieci w ich dążeniu do samodzielności , pomagamy w doskonaleniu samoobsługi. Uczymy poprzez wesołą, urozmaiconą zabawę.

Regulamin Żłobka

plan dnia

zabawy swobodne, czytanie książeczek, budowanie z klocków

śniadanie